Uzávěrka objednávek pro novou várku je 11.08.2021 

Košík

Moje myšlenka

O myšlence skryté za kosmetikou “Každý den je dar”

Ahoj, jmenuju se Pajuša a před časem jsem si sama pro svou potřebu začala vyrábět přírodní kosmetiku.

Vybrala jsem si pro ni ty nejlepší suroviny, pokud možno lokální a v bio kvalitě, prostě jsem na sobě nechtěla šetřit 🙂 Jenže se to rozkřiklo a za chvíli jsem už dodávala výrobky z vlastní destilační kolony všem kamarádkám okolo.

Protože dělám všechno sama a nemusím platit armádu laborantů, skladníků, marketérů, manažerů, obalových designérů, obchodních zástupců a právníků, je poměr ceny a kvality velmi příznivý. A to se mým kamarádkám samozřejmě líbí!

Svým drahým odběratelkám říkám něžně ,,víly” a na skleničku s kosmetikou jim vždycky píšu, že “Každý den je dar”. Až mě jednou napadlo, že by bylo krásné, kdyby s námi tohle krédo a tenhle komunitní styl šíření sdílely i další víly. Nechala jsem si výrobky certifikovat, vymyslela způsob objednávání a dopravy, který mi umožní zachovat příjemnou cenu i co nejužší kontakt s vílami a vytvořila jsem tyto stránky. Jsou tu pro každého, kdo to cítí podobně jako já.

Každý den představuje skutečně ten nejcennější dar a je škoda kazit si ho zbytečnostmi. Proto je moje kosmetika, její výroba i distribuce založena na myšlence jednoduchosti.

Mám v nabídce jen několik desítek výrobků – takových, bez kterých se žádná víla neobejde. Kromě solí do koupele a pečující kúry na nehty nepoužívám žádné éterické oleje. Používám jen přírodní suroviny té nejvyšší kvality, které dají tělu to, co potřebuje. Když je to možné, odebírám od místních dodavatelů, protože je zbytečné vozit například levanduli přes půl zeměkoule, roste-li nám v bio kvalitě za humny.

Plody své práce dávám do prostých, leč kvalitních skleněných lahviček od evropských výrobců, bez líbivých obalů, protože věřím, že podstatnější je obsah. A když už obal, tak navržený tak, aby po něm zůstalo co nejméně odpadu nebo aby se dal znovu využít, nebo recyklovat.

Zásada jednoduchosti totiž souvisí s druhou myšlenkou, která prostupuje mou kosmetikou. S odpovědným a láskyplným vztahem k matce zemi. Proto se snažím nakupovat suroviny v bio kvalitě, všechny mé výroby mají svou veganskou variantu, usiluji o to, aby po mně nezůstával zbytečný odpad.

Snažím se žít jednoduše a prostě v souladu s přírodou a svou kosmetikou v tom pomáhám i dalším, kteří touží po tomtéž.

Mé drahé víly, budu mít velkou radost, když mé výrobky přispějí k tomu, že každý den prožijete jako dar.

Vaše Pajuša

Vyber si cokoli z mé nabídky a já to s láskou vyrobím přímo pro Tebe!