Uzávěrka objednávek pro novou várku je 12.08.2020 

Košík

Jak objednat

Jak na objednávku mých výrobků

Chci, aby každá víla dostala svou kosmetiku v co možná nejkratším čase od výroby. Vymyslela jsem proto vlastní systém, podle kterého své produkty objednávám a připravuju. A protože je to způsob osobitý a dost netradiční, stojí za to, abych Vám ho na této stránce přiblížila.

Objednávka

Své produkty nechystám dopředu a neskladuju, ale připravuju je na základě aktuálních poptávek. Proto objednávání a výroba probíhají v turnusech. Na úvodní stránce mého webu vždy najdeš informaci, kdy daný turnus končí, a do tohoto data je možné objednávat. V dalších 10 dnech po uzavření turnusu pak vyrábím kosmetiku pro jednotlivé víly. Dodací doba je proto možná delší než u jiných výrobců, ale zato nevznikají žádné přebytky ani zbytečný odpad. A kosmetika, která se k Tobě dostane, je vždy naprosto čerstvá. Věřím, že takový přístup Ti bude blízký.

Platba

Jakmile obdržím Tvou objednávku, pošlu Ti e-mail s platebními údaji. Platí se pouze převodem, jinak to zatím neumím. Pokud platbu neobdržím nejpozději do 3 pracovních dnů od uzavírky turnusu, budu muset objednávku stornovat.

Doručení

Zboží k Tobě doručí Česká Pošta za 100 Kč, nebo si jej můžeš vyzvednout na zásilkovně za 65,-Kč. Při objednávce nad 2 500 Kč budeš mít poštovné zdarma. Můžeš třeba oslovit své kamarádky, příbuzné a známé. Když si objednáte společně, ušetříte peníze, obalový materiál, pohonné hmoty v autě ČP a ještě budete mít dobrý důvod se potkat.

Objednávka na Vílovnu

Kosmetiku si můžeš nechat poslat taky na Vílovnu – k víle, která objednává zboží pro ostatní. V tom případě budeš mít poštovné jen za 25 Kč. Ze seznamu níže si vyber tu Vílovnu, kterou máš nejblíž. Předem jí prosím kontaktuj a domluv se s ní i na předání zboží. Objednáním na Vílovnu šetříš nejen peníze, ale i životní prostředí, protože nemusíme doručovat kosmetiku každému zvlášť. A navíc ještě poznáš další víly, které sdílí stejné hodnoty, jako Ty.